اخبار نیروی هوایی
امیر سرتیپ دوم کریمی
1397/1/3 جمعه جانشین پایگاه وحدتی: برگزاری نمایشگاه راهیان نور فرصتی برای نمایش توان و اقتدار نیروی هوایی ارتش است

امیر سرتیپ دوم کریمی گفت: یکی از راههای حفظ دستاوردهای دفاع مقدس و احیای فرهنگ جهاد و شهادت راهیان نور است که هر ساله با آغاز سال جدید با حضور کاروان ها در مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ دوم یحیی کریمی جانشین پایگاه چهارم وحدتی بیان داشت: اردوهای فرهنگی راهیان نور بیانگر جان فشانی، اخلاص، صداقت شهداء وایثارگرانی است که تمام سختی ها را به جان خریدند تا ذره ای از خاک وطن در تصرف دشمن بعثی نماندو این حس معنوی به وضوح در این منطقه قابل مشاهده است.
وی افزود:راهیان نور با مولفه هایی چون شهادت، ایثارو گذشت، عزم راسخ، اراده مستحکم، بصیرت و تدبیر، می تواند به عنوان سرمایه ای معنوی برای نسل جوان و بیمه ای برای انقلاب باشد.
امیر کریمی گفت:خلبانان تیز پرواز و کارکنان غیور نیروی هوایی ارتش با تمام توان و همگام با سایر نیروهای مسلح آماده دفاع از تمامیت ارضی کشور تا آخرین قطره خون خود هستند و امیدواریم در این مسیرموفق و دربرابر شهداء سربلند باشیم.
وی در ادامه افزود:تمام تلاش ما در برگزاری نمایشگاه هوایی راهیان نور این است که رهنمود های مقام معظم رهبری(مد ظلله العالی) را به عنوان یک راهبرد و چراغ راهی، پیش روی خود قرار داده و با باز گو کردن حقایق، جوانان این مرز و بوم را با جان فشانی های رزمندگان 8 سال دفاع مقدس آشنا کنیم.
جانشین پایگاه چهارم وحدتی دزفول گفت:نمایشگاه بزرگ هوایی راهیان نور با این گستردگی و وسعت در کشور بی نظیر و برگزاری آن مستلزم همت، تلاش و کار جهادی و حضور زائران ورضایتمندی آنها مایه خیرو برکت برای این پایگاه است.
امیر کریمی در پایان افزود:برگزاری این نمایشگاه فرصتی برای نمایش توان و اقتدار نیروی هوایی ارتش در راستای انتقال ارزشهای دفاع مقدس به نسل جوان و برای هفدهمین سال و میزبان 200 هزار نفر از کاروان راهیان نور و به مدت 10 روز از تاریخ 27 اسفندماه الی 11 فروردین ماه بر پا می شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ