اخبار نیروی هوایی
حاج آقا سیدیان
1396/12/17 پنجشنبه حجت الاسلام والمسلمین سیدیان: حضرت زهرا(س) بهترین الگو برای تمام بانوان عالم است
معاون تبلیغات و روابط عمومی نیروی هوایی ارتش گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) بهترین الگو برای تمام بانوان عالم است و از ایشان می توان به عنوان یک بانوی کامل در همه ابعاد زندگی یاد و پیروی کرد.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سیدیان معاون تبلیغات و روابط عمومی نیروی هوایی ارتش در مراسم میلاد حضرت زهرا (س) و امام خمینی (ره) که درمسجد النبی(ص) ستاد نهاجا برگزار شد، ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن بیان داشت: حضرت فاطمه زهرا(س) الگوی شایسته برای تمام بانوان عالم  است و ایشان به عنوان نمونه یک بانوی کامل، در همه ابعاد زندگی می تواند الگوی زنان کشورمان باشد.
معاون تبلیغات و روابط عمومی نهاجا گفت: حضرت زهرا(س) هم نقش تعلیمی  و هم نقش تربیتی برای خود، خانواده و جامعه داشت.
وی افزود: آن حضرت سه مورد قرآن شریف، احترام به پدر و مادر و انفاق در راه خدا را در دنیا محبوب خود می دانست،
حجت الاسلام والمسلمین سیدیان گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) همسری نمونه برای حضرت علی(ع) و مادری مهربان برای فرزندان خویش بودند و آنان را به گونه ای پرورش دادند که هر کدام با ایفای نقش بی نظیر خود، درس عزت، جهاد، مبارزه، ایثار و گذشت را از خود به یادگار گذاشتند.

وی اظهار داشت: جایگاه حضرت زهرا(س) آنچنان بالاست که خدای متعال از این بانوی بزرگ اسلام به عنوان الگوی حسنه، اسوه پاکدامنی و عصمت و عفت نام برده است.
حجت الاسلام والمسلمین سیدیان با اشاره به نحوه درست رفتار با همسایه اظهار داشت: ایشان همیشه همسایگان را بر خود مقدم می دانست و در مناجات های شبانه، برای آنان دعا می کرد و خیرشان را از خدای متعال خواستار بود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ