اخبار نیروی هوایی
امیر عشایری
1396/12/10 پنجشنبه فرمانده پایگاه شکاری شهید عبدالکریمی: رعایت نکات ایمنی اولویت اصلی در انجام کارها است
امیر سرتیپ دوم عشایری گفت: بخش مهمی از اقتدار و توانمندی نیروی هوایی به دلیل رعایت الزامات ایمنی است و رعایت نکات ایمنی اولویت اصلی در انجام کارها است.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ دوم خلبان سخاوت عشایری فرمانده پایگاه شکاری شهید عبدالکریمی در همایش ایمنی در این پایگاه هوایی برگزار شد، با بیان اینکه رعایت نکات ایمنی در راستای کاهش حوادث است گفت: در زمینه ی کاهش حوادث باید هرچه بیشتر موضوع ایمنی مورد توجه قرار گیرد و دغدغه‌ای اصلی فرماندهان این مسئله باشد.
وی با بیان اینکه عدم آگاهی لازم، در جلوگیری از حوادث باعث به وجود آمدن بلایای انسانی می شود، بر ضرورت آگاهی بخشی افراد در این راستا تاکید و بیان داشت: آگاهی بخشی در این زمینه‌ باید به عنوان مبنای کار مورد توجه قرار گیرد.
امیرعشایری با تاکید بر ضرورت توسعه فرهنگ ایمنی در محیط کاری، خانوادگی و اجتماعی یادآور شد: با اجرای برنامه های آگاه سازی و همچنین نظارت دقیق و جدی در اجرای مسایل ایمنی در تلاش خواهیم بود تا روز به روز شاهد سلامتی جسمانی و روحی سرمایه انسانی و کاهش خطرات و آسیب‌های احتمالی باشیم تا سلامت خانواده و جامعه تامین شود.
فرمانده پایگاه شکاری شهید عبدالکریمی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم این گونه نشست ها و همایش ها، زمینه ساز یک حرکت علمی و فرهنگسازی اصولی برای پیشگیری از مخاطرات و حوادث بوده و بتوانیم در همایشهای آتی با نقد عملکرد گذشته به دستاوردهای روشن که همان کاهش تلفات و خسارات مادی و معنوی است برسیم.
در پایان این مراسم از فعالان نمونه در حوزه ایمنی تقدیر شد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ