اخبار نیروی هوایی
250
1396/12/8 سه‌شنبه امضای تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان دارالقرآن و نیروی هوایی ارتش

تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان دارالقرآن
کشور  و اداره عقیدتی ــ سیاسی نیروی هوایی ارتش منعقد شد
به گزارش روابط عمومی نهاجا، منصور آقامحمدی، مدیر ارتباطات سازمان دارالقرآن الکریم در این خصوص گفت: سازمان دارالقرآن الکریم در راستای تعامل هرچه بیشتر با دیگر دستگاه‌ها و نهادهای مختلف برای اجرای هرچه بیشتر برنامه‌های قرآنی در سطح کشور، بودجه‌ای را از ابتدای سال ۹۶ درنظر گرفت تا در صورت امکان و از طریق تفاهم‌نامه با دیگر نهادها، به همکاری مشترک با سایر سازمان‌ها و دستگاه‌های کشور جهت اجرای برنامه‌های مشترک قرآنی بپردازد.
مدیر ارتباطات و امور استان‌های سازمان دارالقرآن الکریم ادامه داد: در همین رابطه با توجه به نشست‌هایی که با مدیر دارالقرآن الکریم نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برقرار شد، قرار بر این شد تا با انعقاد یک تفاهم‌نامه، همکاری‌های مشترک قرآنی میان سازمان دارالقرآن الکریم و نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی آغاز شود.
وی افزود: در این راستا تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان دارالقرآن و نیروی هوایی ارتش طی امروز، هفتم اسفندماه و با حضور مهدی قره‌شیخلو، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم، حجت‌الاسلام والمسلمین قاضی، رئیس عقیدتی ــ سیاسی نیروی هوایی ارتش و احمد حاجی‌شریف، معاون ارتباطات و امور استان‌های سازمان دارالقرآن الکریم در محل ستاد نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران امضا شد.

 

آقامحمدی تصریح کرد: ان‌شاءالله با امضای این تفاهم‌نامه همکاری با نیروی هوایی ارتش که در زمینه فعالیت‌های قرآنی نیز جزء مجموعه‌های موفق نیروهای مسلح است و ظرفیت خوبی نیز در حوزه یگانی در استان‌های مختلف دارد، با قدرت و سرعت خیلی خوبی پیش رود.

وی ادامه داد: همچنین، یکی از بخش‌های تفاهم‌نامه نیز ایجاد تسهیلات برای نیروی هوایی از طریق راه‌اندازی خانه‌های قرآن و تسهیل در أخذ مجور مؤسسات قرآنی از مسیر هیئت رسیدگی به امور مؤسسات است که امیدواریم در این زمینه نیز برنامه‌ها به خوبی پیگیری شود.
همچنین، طبق این تفاهم‌نامه زمینه برای تعامل بهتر یگان‌های مستقر نیروی هوایی در استان‌های مختلف با ادارات کل تبلیغات اسلامی فراهم می‌شود و در حوزه‌های محتوایی، پژوهشی، آموزش عمومی و آموزش حفظ قرآن نیز همکاری‌های خوبی بین دو سازمان انجام خواهد شد تا به حول و قوه الهی شاهد گسترش فعالیت‌های قرآنی در سطح کشور باشیم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ