اخبار نیروی هوایی
جناب سرهنگ عسکری
1396/10/21 پنجشنبه جانشین و معاون هماهنگ کننده اداره عقیدتی سیاسی نهاجا: ولایت فقیه در خط مقدم مبارزه با جنگ نرم دشمن است
سرهنگ عسکری گفت: ولایت فقیه از برکات نظام جمهوری اسلامی ایران و در خط مقدم مبارزه با جنگ نرم است است.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، سرهنگ احمد عسکری جانشین و معاون هماهنگ کننده اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش در جمع کارکنان وظیفه در مسجد النبی(ص) برگزارشدگفت: بصیرت افزایی در جامعه برای مقابله با جنگ نرم دشمن از جمله راهبردهایی است که می تواند نقشه راه عوام و خواص باشد.
وی با تاکید بر لزوم بصیرت افزایی افزود: امروز رویکرد دشمن جنگ نرم و ایجاد تزلزل و بدبینی جوانان نسبت به آموزه های دینی و ولایت فقیه است که لازم است در این خصوص همه مردم، بویژه جوانان بصیرت و آگاهی خود را بالا برده و دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم خود مایوس کنند.
 سرهنگ عسکری ولایت فقیه را یکی از برکات و نعمت های با ارزش نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و ادامه داد: امام راحل همیشه بر پیروی و پشتیبانی از ولایت مطلقه فقیه تاکید داشت و اکنون نیز مردم غیرتمند ایران در همه برهه ها و در برابر کینه توزی های دشمنان قسم خورده کشورمان، با اقتدار از رهبر و مقتدای خویش پیروی می کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: خدمت مقدس سربازی برای جوانان دوران مغتنمی برای خود سازی و مهارت افزایی در زندگی است و اگر به بهترین شکل سپری شود، در روابط اجتماعی و نوع نگرش و دیدگاه یک جوان تاثیرات فوق العاده ای خواهد داشت.
جانشین و معاون هماهنگ کننده اداره عقیدتی سیاسی نهاجا خطاب به سربازان گفت: شما سربازان بدون تردید آینده سازان و امید های میهن اسلامی هستید و دست اندرکاران یگان های سربازی باید با تربیت و آموزش صحیح شما را برای پذیرش مسئولیت های آینده در اجتماع آماده کنند.
وی با تاکید بر اینکه سربازان به عنوان یک امانت در پیکره نیروهای مسلح هستند بیان داشت: ما وظیفه داریم به نحوه شایسته ای از این امانات پاسداری کنیم.
سرهنگ عسکری در پایان سربازان را به فراگیری آموزه های دینی و انس بیشتر با قرآن کریم توصیه کرد و تصریح کرد: بدون شک عاقبت بخیری و سعادت دنیا و آخرت همه ما در انس با قرآن و عمل به دستور های این کتاب الهی است.
در پایان این مراسم به تعدادی از دانشجویان وظیفه که موفق به طی دوره کارآموزی شدند، درجه اعطا شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ