اخبار نیروی هوایی
1
1396/10/16 شنبه در پایگاه شکاری شهید یاسینی برگزار شد؛ یکصد و بیست و پنجمین مرحله طرح بصیرت

یکصد و بیست و پنجمین مرحله طرح بصیرت خانواده های نیروی هوایی ارتش در پایگاه شکاری شهید یاسینی بوشهر برگزار شد .
به گزارش و روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام والمسلمین بهمن معاون تربیت و آموزش اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ترتش در مراسم اختتامیه طرح بصیرت خانواده های این نیرو که با حضور امیر لشکری فرمانده پایگاه شهید یاسینی در مجتمع فرهنگی حضرت زینب (س) این یگان برگزار شد،حضور پر شور خانواده ها در کارگاه های آموزشی این طرح را چشمگیر و امیدوار کننده برشمرد .
وی گفت : اساسی ترین لازمه دست یابی به یک زندگی خوب و رضایت بخش، تعیین و داشتن هدفی مشخص و معنوی است، چرا که با داشتن نقشه ای خوب و جامع، ناهمواری های مسیر راشناخته و راهکار مناسب را انتخاب و سریع تر به هدف خواهیم رسید .
وی در ادامه افزود: خانواده شالوده جامعه را تشکیل می دهد، اگر خانواده ای سالم و بصیر داشته باشیم مسلما جامعه ای مستحکم تشکیل خواهیم داد و برگزاری دوره های بصیرت در ارتقا سطح دانش تربیتی و فرهنگی کارکنان از اهمیت خاصی برخودار است و از اولویت های آموزشی اداره عقیدتی سیاسی به شمار می رود.
معاون تربیت  و آموزش اداره عقیدتی سیاسی نهاجا در ادامه خطاب به خانواده های شرکت کننده در طرح بصیرت بیان داشت: نقشه ی زندگی تان را از قرآن بگیرید چرا که خداوند دستور زندگی مسلمین را در قالب قرآن نازل و ابلاغ کرده  است.
وی در پایان به هجمه فرهنگی دشمن و اسلام ستیزی استکبار در تغییر مسیر فکری جامعه  اشاره کرد و تصریح کرد: دشمن در این تهاجم فرهنگی آموزه های دینی و خانواده را نشانه رفته است، پس لازم است خانواده های محترم با انس بیشتر با قرآن و آموزه های دینی و کسب بصیرت لازم، دشمن را در رسیدن به هدف خود مایوس کنند.
در پایان با اهداء هدایایی از شرکت کنندگان در این دوره بصیرت تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است در یکصدو بیستمین دوره طرح بصیرت خانواده های نهاجا که با حضور 120 تن از همسران پایگاه شهید یاسینی برگزار شد، مسایل اخلاقی، همسرداری، تربیت فرزندان، آسیب های فضای مجازی و ... آموزش داده شد.
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ