اخبار نیروی هوایی
1
1396/10/11 دوشنبه به میزبانی دانشگاه شهید ستاری؛ المپیاد ورزشی دانشگاه های نیروهای مسلح برگزار می شود  
ششمین دوره المپیاد ورزشی دانشگاه های نیروهای مسلح در دانشگاه هوایی شهید ستاری در حال برگزاری است.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ دکتر محمد حسن باقری معاون آموزش و پژوهش ستاد کل نیروهای مسلح در آیین افتتاح این المپیاد ورزشی  با بیان این که داشتن تحرک، نشاط، سرزندگی و سلامتی در سایه ورزش تحقق می یابد گفت: با عنایت به ماموریت های نیروهای مسلح، توجه به امور تربیت بدنی و سلامت جسمانی در بین کارکنان آن، امری ضروری است.
وی افزود: رسالت نیروهای مسلح ایجاب می کند که بتوانیم در شرایط سخت کارهای سختی را انجام دهیم و این امر مستلزم داشتن سلامت جسمی و روحی است.
 امیر سرتیپ باقری ادامه داد: همانطور که ارتقاء  علمی در دانشگاه های نیروهای مسلح مورد تاکید است، اهتمام ویژه ای به سلامت جسمی و روحی دانشجویان نیز باید داشته باشیم.
 معاون آموزش و پژوهش ستاد کل نیروهای مسلح با بیان این که نفرات برتر این المپیاد به مسابقات بین المللی ورزشی ارتش های جهان اعزام خواهند شد، خطاب به ورزشکاران خاطرنشان کرد: سکوی قهرمانی بسیار با ارزشمند است و باید برای آن تلاش کنید، اما توجه داشته باشید که شما امانت دار اخلاق، ارزش ها و اعتقاداتی هستید که شهدای زیادی برای حفظ آن جان خود را نثار کرده اند.
 امیر سرتیپ باقری اظهار امیدواری کرد؛ ورزشکاران دانشگاه های نیروهای مسلح هم با قهرمانی در سکوی ورزشی و هم در سکوی اخلاق موجب خوشنودی خود و سربلندی نیروهای مسلح و نظام مقدس ایران اسلامی باشند.
 
ششمین دوره المپیاد ورزشی دانشگاه های نیروهای مسلح در رشته های والیبال، فوتسال، کاراته، جودو، تکواندو، کشتی، پینگ پنگ، آمادگی جسمانی، شنا، تیراندازی و پنج گانه  به میزبانی  دانشگاه هوایی شهید ستاری در حال برگزاری است.          
گفتنی است برندگان این المپیاد به مسابقات بین المللی ورزشی ارتش های جهان(سیزم) که فروردین ماه سال 97 در کشور اندونزی برگزار  خواهد شد اعزام می شوند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ