اخبار نیروی هوایی
امام  جمعه اصفهان
1396/10/9 شنبه امام جمعه اصفهان: دشمن توان رویارویی با ملت ایران را ندارد
آیت الله طباطبایی نژاد گفت: اقتدار نیروهای دفاعی کشور، اعم از ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی توانایی رویارویی مستقیم با این ملت را  از دشمن سلب کرده است.
 به گزارش روابط عمومی نهاجا، آیت الله سیدیوسف طباطبایی نژادنماینده ولی فقیه و امام جمعه استان اصفهان در مراسمی که به منظور بزرگداشت حماسه نهم دی در پایگاه شکاری شهید بابایی اصفهان برگزار شد گفت: اگر چه در ابتدای فتنه 88 مساله تقلب در انتخابات مطرح شد ولی بعد از آن مشخص شد پای بیگانگان در میان بوده است.
آیت الله سیدیوسف طباطبایی نژاد گفت: خداوند تنها به واسطه دو نعمت بر انسان ها منت گذاشته است، که یکی از آنها نعمت هدایت به سوی ایمان و دیگری نعمت ولایت و فرستادن پیامبران و رهبران الهی است.
امام جمعه اصفهان بیان داشت: ولایت فقیه که در راستای ولایت ائمه (ع) است باعث شد تا انقلاب اسلامی شکل بگیرد و در طوفان فتنه های مختلف نیز همین نعمت موجب نجات این نطام  مقدس شد.
وی اظهار داشت: کودتای نقاب، حمله به طبس، غائله های مختلف، نفوذ برخی مهره های بیگانه در نظام، جنگ هشت ساله و فتنه ۸۸ نمونه هایی از برنامه ریزی های دشمن برای سرنگونی انقلاب اسلامی بود که نقش ولایت فقیه در هر یک از آنها بی نظیر و بی بدیل است.
عضو خبرگان رهبری با اشاره به راه اندازی جنگ هشت ساله علیه ملت ایران، گفت: این جنگ اگرچه هشت سال طول کشید که از نظر مدت و کمک های جهانی به یک طرفِ جنگ در جهان بی نظیر است، ولی ملت، نیروهای مسلح و تمامی قوا با هدایت های امام (ره) در صحنه ایستادند و پیروزی بزرگی را رقم زدند.
آیت الله سیدیوسف طباطبایی نژاد گفت:در فتنه 88 علیرغم اینکه رهبر معظم انقلاب، برخی را که نسبت به نتیجه اعتراض داشتند به صورت حضوری، تلفنی و در سخنرانی ها نصیحت کردند ولی آنها بر ادعاهای باطل و خلاف خود اصرار داشتند و این درحالی بود که می دانستند، اصل قضیه چیست.
امام جمعه اصفهان به نقش رهبری در خنثی شدن این فتنه اشاره کرد و افزود: پس از سخنرانی و روشنگری های رهبر معظم انقلاب، مردم در نهم دی حماسه ای بزرگ خلق کردند که در تاریخ ثبت شد و ملت ایران نشان دادند اگر اقدامی شود تا پای جان پای رهبر خود ایستاده اند.
آیت الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه اقتدار نیروهای دفاعی ما اعم از ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی توانایی رویارویی مستقیم با این ملت را  از دشمن سلب کرده است خاطرنشان کرد: امروز نیروهای نظامی کشور ما باید هم در حوزه نظامی و هم در حوزه اعتقادی و دینی قوی باشند زیرا امنیت ایران اسلامی در سایه این دو رکن محقق می شود.
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان به توان بازدارندگی ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: این امنیت بی نظیر که موجب یاس دشمن از جنگ فیزیکی علیه ایران اسلامی شده است به برکت خون شهدا، حضور ملت ایران در همه صحنه ها و اقتدار ارتش، سپاه، نیروی انتظامی محقق شده است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ