اخبار نیروی هوایی
حاج آقا کیایی نژاد
1396/10/7 پنجشنبه حجت الاسلام والمسلمین کیایی نژاد: حماسه نهم دی تبلور اراده ملت در میثاق با ولایت بود
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی در حماسه نهم دی سال 88،  تبلور اراده ملت در میثاق با ولایت است.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام والمسلمین کیایی نژاد نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در مراسم گرامیداشت سالروز نهم دی که با حضور حجت الاسلام و المسلمین قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش، دیگر فرماندهان و مسئولین و کارکنان پایور و وظیفه در مسجدالنبی(ص)  ستاد این نیرو برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حماسه نهم دی گفت: دشمنان قسم خورده کشورمان، از همان آغازین روز های پیروزی انقلاب اسلامی با انواع ترفندها در صدد ضربه زدن به این نظام  مقدس بودند.
وی در ادامه با اشاره به اتفاقات بعد از انتخابات سال 88 افزود: فتنه گران با حمایت آمریکا، سلطنت طلبان، منافقین، سازمان های جاسوسی و اطلاعاتی انگلیس وعده ای فریب خورده به بهانه تقلب در انتخابات 1388 اصل نظام و ولایت فقیه را نشانه گرفتند.
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ادامه داد: عوامل فتنه علاوه بر آسیب رسانی به اموال عمومی و ایجاد مشکلات برای مردم، به تاسوعا و عاشورای حسینی، هیئت های عزاداری و پرچم امام حسین نیز  هتک حرمت کرده و  ماهیت اصلی خود را که همان از بین بردن اعتقادات و ارزش های مردم بود نشان دادند.
حجت الاسلام و المسلمین کیایی نژاد بیان کرد: حماسه نهم دی ماه برخواسته از بصیرت مردم و حرکت در فضای غبار آلود بود که بساط فتنه و فتنه گران را در هم پیچید و مردم با صدای رسا یک بار دیگر به دشمنان و بدخواهان نظام اعلام کردند که در هر شرایطی از  آرمان های انقلاب اسلامی و ولایت فقیه حمایت خواهند کرد.
وی خاطرنشان کرد: تقابل دشمنان با نظام اسلامی همواره ادامه دارد و هر روز با ترفندی جدید و بهانه ای تازه درصدد تحمیل خواسته های خود به ملت شریف ایران اسلامی  و ضربه زدن به این نظام الهی هستند، در حالی که پشتوانه این انقلاب، امام زمان(عج) است.
این کارشناس سیاسی مذهبی در پایان وظیفه آماد جامعه را در شرایط کنونی، حفظ بصیرت، شناخت دشمن و حفظ ارزش ها و پشتیبانی از ولایت فقیه دانست.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ