اخبار نیروی هوایی
250
1396/8/15 دوشنبه همایش وحدت نیروهای مسلح مستقر در دزفول برگزارشد


همایش وحدت نیروهای مسلح مستقر در شهرستان دزفول با حضور فرماندهان وکارکنان پایگاه شکاری شهید وحدتی و تیپ حضرت مهدی(عج) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درحسینیه پادگان حضرت مهدی(عج) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، در ابتدای این مراسم امیرسرتیپ دوم ستاد خلبان سید حمید رضا آشنا فرمانده پایگاه شکاری وحدتی گفت: تهدیدات و تحریم ها نمی تواند ید واحد (سپاه و ارتش) را از هم جدا کند بلکه به لطف خداوند سبب اتحاد این نیرو ها خواهد شد‌.
وی افزود: از اول انقلاب اسلامی ارتش به کمک نیروهای مردمی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابل استکبار جهانی ایستاد و پاسخی دندان شکن به دشمن بعثی داد.

 

فرمانده پایگاه شکاری وحدتی با بیان این که ما ایرانی ها همه با هم انقلاب کردیم و تا آخرین قطره خون مان از آن دفاع خواهیم کرد،اظهار داشت: اتحاد سپاه و ارتش مربوط به امروز نیست، بلکه این اتحاد همواره از اول انقلاب وجود داشته است.

سرهنگ نجف وند فرمانده تیپ حضرت مهدی(عج) نیز طی سخنانی گفت:دشمن تصور می کند می تواند از حربه تفرقه بیانداز و حکومت کن استفاده کند و بین ارتش و سپاه را به هم بزند.

 


فرمانده تیپ حضرت مهدی(عج) با اشاره به جمله شهید صیاد شیرازی که می گفت: «نگویید ارتشی و سپاه دولشگر الهی بلکه بگویید، این دو، یک لشگر الهی هستند» اظهار داشت: امروز ارتش و سپاه ایران اسلامی در کنار هم در مقابل داعشی تکفیری ایستاده اند و دست در دست هم، رو بروی دشمن قرار دارند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ