اخبار نیروی هوایی
سردار شادمانی 2
1396/8/13 شنبه سردار شادمانی: نیروی هوایی ارتش قابل قیاس با هیچکدام از نیروهای هوایی منطقه نیست


معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم گفت: نیروی هوایی ارتش با تجاربی که از 8 سال دفاع مقدس کسب کرده است قابل قیاس با هیچ یک از نیروهای هوایی منطقه نیست.

به گزارش روابط عمومی نهاجا،  سردار علی شادمانی معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) در حاشیه هفتمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت، امنیت را موضوع اول برای مردم و کشور برشمرد و گفت: ما عمیقا فهمیده‌ایم که اگر امکان دفاع از کشور و نظام را تقویت کنیم، امنیت تامین می‌شود.
وی افزود: در حوزه فناوری و تجهیزات نو و طرح‌ریزی برای ابتکارات نیز در نیروهای مسلح اقدامات متعددی صورت گرفته است.
شادمانی اضافه کرد: نیروی هوایی ارتش طی هفته جاری رزمایشی مبتنی بر رزم هوایی برگزار کرد که نشان داد قابلیت‌ها نسبت به سال‌های قبل بالاتر رفته است و این نیرو یکی از قدرت هوایی برتر در منطقه است.
معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم تاکید کرد: نیروی هوایی ارتش اکنون قابل قیاس با هیچکدام از نیروهای هوایی منطقه نیست زیرا هم در 8 سال دفاع مقدس شرکت فعال داشته و هم طی 30 سال بعد تجارب خوبی بدست آورده است.
شادمانی با بیان اینکه قضاوت من این است این رزمایش، رزمایش خوبی بود، گفت: در این رزمایش بخشی از قدرت نیروی هوایی در منطقه به نمایش گذاشته شد.
وی در ادامه با تاکید بر اینکه نوسازی تاثیر بسزایی در ناوگان نیروی هوایی دارد، گفت: نیروی هوایی تجهیزات محور است و علم و تکنولوژی جدید تاثیر بسزایی با آن دارد.
معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم گفت: با توجه به دستاوردهایی که نیروی هوایی در حوزه فناوری داشته شاهد بودیم که تجهیزات بهینه شده و نو در تاکتیک‌ها و صحنه عملیات‌ها هم اثر خود را گذاشته است.
وی در پایان با بیان اینکه افزود دقت در شلیک‌ها حاصل ابتکارات جدید است، خاطرنشان کرد: اینکه هواپیماها از فاصله دور اهداف را مورد اصابت قرار دادند یک امنیت را برای خلبان و هواپیما ایجاد می‌کند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ