اخبار نیروی هوایی
حاج آقا سیدیان
1396/8/12 جمعه معاون تبلیغات و روابط عمومی نیروی هوایی ارتش؛ انجام موفق هفتمین رزمایش فدائیان حریم و لایت را تبریک گفت


حجت الاسلام و المسلمین سیدیان، انجام موفق و دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده در هفتمین رزمایش فدائیان حریم ولایت را به فرمانده نیروی هوایی ارتش، خلبانان، کارکنان فنی و دیگر دست اندرکاران تبریک گفت.

 به گزارش روابط عمومی نهاجا، به دنبال پایان یافتن رزمایش دو روزه " اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت " نیروی هوایی ارتش، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد سیدیان معاون تبلیغات و روابط عمومی این نیرو  در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی نهاجا گفت: بی شک گوشه هایی از توانمندی، قدرت آفندی و دفاعی نیروی هوایی ارتش در قالب این رزمایش به نمایش درآمد.
وی افزود: نمایش و انعکاس توانمندی های تیزپروازان نیروی هوایی ارتش در هفتمین رزمایش اقتدار هوایی حریم و لایت موجب  ارتقای روحیه ملت بزرگوار ایران اسلامی و  اطمینان آن ها از امنیت آسمان کشور شد.
معاون تبلیغات و روابط عمومی نهاجا ضمن تقدیر از عملکرد کارکنان فنی اظهار داشت: این رزمایش برای دوستان و دشمنان داخلی و خارجی حاوی پیام های زیادی اعم از خودکفایی نیروی هوایی در تامین قطعات، آموزش، ساخت تسلیحات و از همه مهم تر آمادگی این نیرو برای مقابله با هر تهاجم و پاسخ دندان شکن به آن بود.
 وی این موفقیت رابه محضر فرماندهی معظم کل قوا(مدظله العالی)، فرماندهان نیروهای مسلح و فرمانده ولایت مدار نیروی هوایی ارتش تبریک گفت و آرزوی موفقیت و سربلندی برای آحاد نیروی های مسلح در انجام ماموریت های محوله کرد.
 حجت الاسلام و المسلمین سیدیان در پایان ضمن تقدیر از پشتیبانی حجت الاسلام و المسلمین عباس محمد حسنی رییس محترم سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، از معاونت فرهنگی و روابط عمومی آن سازمان، کارکنان تبلیغات و روابط عمومی اداره عقیدتی سیاسی در انجام اقدامات فرهنگی- تبلیغی هفتمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم و لایت نهاجا، و رسانه های جمعی برای پوشش رسانه ای مطلوب این رزمایش  تشکر و  قدردانی کرد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ