اخبار نیروی هوایی
حاج آقا قاضی
1396/8/9 سه‌شنبه رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا: بعد معنوی اساسی ترین عامل اقتدار نیروهای مسلح کشور است
 
رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش گفت: وجود بعد معنوی و اعتقادات مذهبی در نیروهای مسلح کشور از اساسی ترین عوامل اقتدار آن ها است.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا در جمع خلبانان و کارکنان فنی شرکت کننده در هفتمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت گفت: این یک توفیق الهی و افتخار بزرگی است که ما کارکنان نیروهای مسلح مستقیم زیر نظر ولی فقیه خدمت می کنیم.

 

وی با بیان اینکه برنده ترین سلاح در ارتش معنویت است افزود: در 8 سال دفاع مقدس نیز شاهد بودیم که با همین بعد معنوی رزمندگان اسلام توانستند به پیروزی های چشمگیری دست بیابند و در مقابل دشمن تا بن ایستادگی کنند.

رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایرام بر پایه دین استوار هست و همین عامل موجب ماندگاری و تداوم آن علیرغم توطئه های و فتنه های مستکبری جهانی شده است.

 

وی ادامه داد: نیروی هوایی ارتش  با بکارگیری علم و دانش نظامی همراه با دین و معنویت و  اتکا به جوانان متعهد و متخصص خود همواره در قله ی افتخارات این مرز و بوم می درخشد .

حجت الاسلام و المسلمین قاضی در پایان خاطرنشان کرد: مردم همیشه نیروی هوایی ارتش را دوست دارند و هیچگاه خاطره رشادت های خلبانان و کارکنان فنی این نیروی الهی را ازیاد نخواهند برد.
گفتنی است رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش با حضور در رمپ پروازی با خلبانان و کارکنان فنی حاضر در رزمایش از نزدیک دیدار کرد. 
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ