اخبار نیروی هوایی
250
1396/7/20 پنجشنبه فرمانده پایگاه وحدتی با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دزفول دیدار کرد


به مناسبت هفته نیروی انتظامی فرمانده پایگاه شکاری وحدتی به همراه رئیس عقیدتی سیاسی و جمعی دیگر از فرماندهان و مسئولین با فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان دزفول دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ دوم خلبان سید حمید رضا آشنا  فرمانده پایگاه وحدتی دزفول در این دیدار ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی گفت: تصور یک جامعه امن بدون حضور نیرو های متعهد و منظم امری غیر ممکن است.
وی افزود: به لطف خداوند و با وجود کارکنان خدوم  و زحمت کش نیروی انتظامی، امنیت بسیار خوب و بالایی در کشور عزیزمان برقرار است که شایسته قدردانی است.
فرمانده پایگاه وحدتی ضمن قدردانی از فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی دزفول اظهار داشت: شهرستان دزفول با تلاش های بی وقفه کارکنان این نیروی مقدس و خدوم از امنیت بالایی برخوردار است.
وی اظهار امیدواری کرد با تعامل میان نیرو های مسلحایران اسلامی که به عنوان ید واحد به رهبری فرمانده معظم کل قوا در حال انجام وظیفه هستند، شاهد ثبات امنیت موجود در کشور باشیم  و افزایش بیش از پیش آن باشیم.
 در ادامه سرهنگ الهامی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دزفول، ضمن تقدیر از فرمانده و کارکنان پایگاه شکاری این دیدار را از عوامل انگیزشی در راستای ارتقاء سطح تعامل میان نیروهای مسلح شهرستان دانست.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ