اخبار نیروی هوایی
حاج آقا جلیل صفت
1396/7/16 يكشنبه حجت‌الاسلام جلیلی‌صفت: شهدا سر دادند تا ما سرافراز باشیم

جانشین رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: شهدا همه زندگی‌شان برای خدا بود و او را بندگی کردند، تا ما امروز در مقابل همه دنیا سر خود را بلند کنیم؛ اینها سر دادند تا مردم سرافراز باشند.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام و المسلمین احمد جلیلی صفت جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در  مراسم  تشییع پیکر دو تن از شهدای گمنام 8 سال دفاع مقدس که با حضور فرماندهان و مسئولان نیروهای مسلح در شهرک آسمان نیروی هوایی ارتش برگزار شد گفت: شهدا هر آنچه در میدان نبرد داشتند در راه خدا دادند، با او معامله کردند و کارهای بزرگی انجام دادند.
وی افزود: در روزهایی که هرکس ادعایی دارد باید از جایگاه دل مادران شهدای مفقودالاثر نگاه کرد. باید به دل پدران این شهدا که مخفیانه بیش از 30 سال در خفا اشک ریختند تا دشمن اشک آنان را نبیند نگاه کرد.
جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش اظهار داشت: شهدا همه زندگیشان در دنیای نبرد، برای خدا بود و او را بندگی کردند، تا ما امروز در مقابل همه دنیا سر خود را بلند کنیم اینها سر دادند تا شما مردم سرافراز باشید.
حجت الاسلام والمسلمین جلیلی صفت تصریح کرد: هیچ مقامی به مقام شهدا نخواهد رسید. آن روزها جوان ها در میدان رزم همه معادلات دشمن شرقی و غربی را بهم ریختند و امروز حضور پیکر پاکشان معادلات سیاسی دشمن را بهم ریخته و مبهوت کرده است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ