اخبار نیروی هوایی
250
1396/7/3 دوشنبه با همکاری نیروی هوایی ارتش، نمایشگاه دفاع مقدس در ایوان انتظار برگزار شد


همزمان با فرا هفته دفاع مقدس و ماه محرم ، با همکاری  نیروی هوایی ارتش، مدیریت فرهنگی هنری مترو، سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش و شهرداری منطقه 6، نمایشگاه دفاع مقدس  در ایوان انتظار میدان ولی‌عصر(عج) برگزار شد.

این نمایشگاه با هدف معرفی و یادآوری حماسه و مقاومت یگان های مختلف ارتش در طول ۸ سال دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی به شهروندان به‌ویژه جوانان در حال برگزاری است.
در نمایشگاه دفاع مقدس ایوان انتظار، بخش‌های مختلف غرفه کتاب‌های تالیف شده و محصولات فرهنگی در حوزه دفاع مقدس، غرفه‌های آثار حجمی مربوط به شرح عملیات‌های انجام شده، غرفه سلاح و تجهیزات نظامی، غرفه عکس هایی از دوران دفاع مقدس، اجرای مارش نظامی، اجرای نمایش میدانی با محوریت دفاع مقدس و محرم و همچنین غرفه هم‌عهدی با شهدا و ایستگاه صلواتی به نمایش گداشته شده است.
نیروی هوایی ارتش نیز با سه غرفه دفتر مطالعات راهبردی نهاجا، دانشگاه هوایی و فرماندهی آموزش های هوایی شهید خضرایی در این نمایشگاه حضوری فعال دارد.
گفتنی است در غرفه نیروی هوایی ارتش که  تداعی کننده رشادت‌های غیور مردان این نیروی الهی است، علاوه بر ماکت های هواپیماهای نیروی هوایی حاضر در دوران دفاع مقدس، تجهیزات پروازی، نمادهای خلبانان تیزپرواز، سایر دستاوردهای پژوهشی نیروی هوایی در قالب کتب تخصصی ، برشورهای آموزشی و کاربردی در حوزه های مختلف از جمله حوزه های تخصصی پروازی، جنگ نرم، دفاع مقدس، عملیات روانی و پدافندغیرعامل نیز به نمایش گذاشته شده است.
یادآور می‌شود، نمایشگاه مذکور تا ۵ مهر از ساعت ۹ الی ۲۲ میزبان علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ