اخبار نیروی هوایی
حاج آقا علی پناه
1396/6/16 پنجشنبه حجت الاسلام علی پناه: اسلام انحرافی نتیجه کم رنگ شدن نور اهل بیت(ع) در نزد مسلمانان است


حجت الاسلام علی پناه گفت: کمرنگ شدن نور اهل بیت(ع) در نزد مسلمانان از دلایل اسلام انحرافی است که امروز داعش سردمداری آن را برعهده دارد.

 به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام علی پناه از کارشناسان مذهبی در مراسم سخنرانی که به مناسبت عید سعید غدیر خم با حضور فرماندهانف مسئولین و کارکنان پایور وظیفه ستاد نیروی هوایی ارتش در مسجدالنبی (ص) این ستاد برگزار شد، گفت:  اهل بیت(ع) نوری هستند که  همانند چراغ روشنی بخش و هدایت کننده همه بشریت به سوی سعادت  هستند.
وی افزود: امروز گروه های تکفیری به اسم اسلام جنایت های وحشتناکی بر علیه مسلمانان و پیروان دیگر ادیان انجام می دهند که این ها نتیجه دور بودن آن ها از ائمه اطهار(ع) است، در حالی که اسلامی که از طریق اهل بیت به آن رسیدیم برای حیوانات هم آدابی دارد.
این کارشناس مذهبی اظهار داشت: اهل شیعه امروز از این انحرافات مصون مانده  اند و  این سعادت به واسطه تمسک به اهل بیت امیر المومنین(ع) است.
وی ادامه داد: اگر دست مان به دامان مولی علی(ع) نمی رسید ما هم در جاده انحرافی گام برمی داشتیم اما وجود این سرمایه بی بدیل باعث شده در خط اسلام بمانیم.
حجت الاسلام علی پناه در بخش پایان سخنان خود با توصیه به جوانان حاضر در جلسه، معرفت، امام شناسی، عشق به امام و اهل بیت و اطاعت پذیری را سه جزء اصلی معرفت شناسی امام علی(ع) دانست.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ