اخبار نیروی هوایی
حاج آقا قاضی1
1396/6/13 دوشنبه رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا: راه شهدای مدافع حرم، راه اباعبدالله الحسین(ع) است
 
حجت الاسلام و المسلمین قاضی گفت: شهید حججی و دیگر شهدای مدافع حرم برای اعتلای حکم حق جهاد کردند و این راه، راه اباعبدالله و عصاره حرکت بزرگ آن بزرگوار است.
به گزارش روابط عمومی نهاجا حجت الاسلام والمسلمین سید احمد قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش در مراسم تکریم و معارفه روسای سابق و جدید عقیدتی سیاسی پایگاه شهید یاسینی که با حضور امیر سرتیپ دوم خلبان لشکری فرمانده این پایگاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین یگان های نیروهای مسلح مستقر در استان بوشهر برگزار شد، شهادت را بزرگترین توفیق انسان و برترین هدیه خداوند به انسان توصیف کرد.
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم  گفت: ما امنیت امروز کشور را مدیون حون پاک شهدا و ایثارگرانی هستیم که با تقدیم جان عزیز خود نعمت بزرگ  امنیت و آسایش را به ما ارزانی داشتند.

 

حجت الاسلام و المسلمین قاضی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید رئیسعلی دلواری سردار مبارزه با استکبار در خطه ی جنوب افزود: این شهید با نگاه و جهت گیری از عالمان بزرگ دینی همچون آیت الله علامه بلادی و مجتهد، اهرمی در مبارزه با استعمار پیر انگلیس نقشی ماندگار و بی بدیل ایفا کرد.

رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا اظهار داشت: تشکیل نهاد مقدس عقیدتی سیاسی در ارتش یکی از الهامات خداوند به بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی بود و این نهاد خدمات ارزشمندی در طول 38 سال گذشته به نظام مقدس اسلامی داشته است.
وی بیان داشت: خدمت در عقیدتی سیاسی افتخاری بزرگ محسوب می شود و مسئولیت سنگینی نیز برای فرد ایجاد می کند.
 جچت الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: کارکنان شاغل در عقیدتی سیاسی که خود متولی امور دینی و معنوی در ارتش هستند باید حتما در رعایت این موارد یک گام از دیگر کارکنان جلوتر باشند.
رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا در بخش دیگری از سخنان خود از تلاش ها و زحمات حجت الاسلام عباسعلی خرسند قراملکی در طول تصدی  ریاست عقیدتی سیاسی پایگاه شکاری شهید یاسینی تشکر کرد و طی حمکی حجت الاسلام علی فرجی را به سمت رییس عقیدتی سیاسی پایگاه شهید یاسینی منصوب کرد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ