اخبار نیروی هوایی
250
1396/6/11 شنبه مراسم تکریم و معارفه جانشین اداره عقیدتی سیاسی نهاجا برگزار شد


مراسم تکریم و معارفه جانشین و معاون هماهنگ کننده اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش، در این مراسم که با حضور امیر سرتیپ خلبان نصیرزاده جانشین فرمانده نهاجا، امیر سرتیپ دوم معتمد رییس اداره حفاظت اطلاعات این نیرو، امیر سرتیپ دوم اصغری معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، امیر سرتیپ دوم خلبان قراباغی معاون هماهنگ کننده و جمعی ازفرماندهان و مسئولین نیروی هوایی ارتش برگزار شد، خدمت در نظام مقدس اسلامی را افتخاری بزرگ برای هر فرد عنوان کرد.

 

وی ضمن تبریک عید قربان و عید غدیر گفت: مسئولیت پذیری و خدمت به مردم،  در کشوری که دارای حکومت دینی و در راس آن ولی فقیه جامع الشرایط قرار دارد سعادت بزرگی است که باید قدردان و شکرگزار آن باشیم.

رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا اظهار داشت: البته این مسئولیت ها، وظایف سنگینی نیز برای انسان ایجاد می کند و نوعی امتحان الهی است  که باید با توکل بر خدا و تقوای پروردگار، وظایف خود را به نحو احسن انحام دهیم و انشاءالله از امتحان الهی سربلند بیرون بیاییم.

 

وی در بخشی از سخنان خود ضمن تقدیر از امیر شیروانیان جانشین و معاون هماهنگ کننده سابق اداره عقیدتی سیاسی نهاجا، وی را انسانی خوب و مسئولی جامع الشرایط توصیف کرد که خدمات شایسته ای برای نهاد مقدس عقیدتی سیاسی انجام داده است.

در ادامه مراسم امیر نصیرزاده نیز طی سخنان کوتاهی ضمن تقدیر از امیر شیروانیان، وی را فردی با اخلاق، گشاده رو و مسئولیت پذیر عنوان کرد که در مدت حضور خود در سمت جانشینی و معاون هماهنگ کنندگی اداره عقیدتی سیاسی نهاجا خدمات ارزنده ای انجام داده است.

 

وی همچنین ضمن تبریک به سرهنگ عسکری برای وی نیز آرزوی توفیق و سربلندی کرد.

در پایان با اهداء هدایایی از زحمات و نلاش های امیر شیروانیان تجلیل به عمل آمد.

 

گفتنی است طی حکمی از سوی حجت الاسلام و المسلمین عباس محمد حسنی رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، سرهنگ احمد عسکری به سمت جانشین و معاون هماهنگ کننده اداره عقیدتی سیاسی نهاجا و امیر شیروانیان به سمت جانشین و معاون هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی ستاد آجا منصوب شده اند.

 

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ