اخبار نیروی هوایی
رزمایش آتش نشانی
1396/6/7 سه‌شنبه رزمایش آتش نشانی در بیمارستان بعثت نهاجا برگزار شد


با همکاری کمیته بحران اداره بهداشت و درمان نیروی هوایی ارتش و سازمان آتش نشانی شهرداری منطقه 15تهران، رزمایش آتش نشانی و امداد و نجات در بیمارستان بعثت نهاجا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، دکتر حاتمیان جانشین و رئیس کمیته بحران بیمارستان بعثت نهاجا در حاشیه برگزاری رزمایش آتش نشانی و امداد و نجات گفت: در راستای  تداوم اجرای مانورهای ایمنی و آتش نشانی در بیمارستان ها این رزمایش به مدت سه روز در مجتمع پزشکی نهاجا برگزار شد.
وی افزود: مسئله اطفای حریق و ایمن سازی بیمارستان ها در مواجه با آتش سوزی و حوادث غیر مترقبه یکی از موضوعات مهمی است که طی سال های اخیر به شدت دنبال آن بودیم و امروز بسیار خوشحالیم که با حمایت مدیران بازرسی نهاجا و سازمان آتش نشانی تهران شاهد اجرایی شدن رزمایش آتش نشانی در این مجموعه هستیم.

 

جانشین بیمارستان بعثت نهاجا اظهار داشت: یکی از بزرگترین مشکلات ما در زمینه اطفای حریق و اجرای عملیات آتش نشانی در زمان وقوع حادثه، محدودیت های موجود در فضای بیمارستان است که انجام هر گونه عملیات و امداد رسانی و اطفاء حریق را دچار مشکل می کند.

وی گفت: در بیمارستان بعثت نهاجا  به عنوان یکی از بزرگترین بیمارستان های شرق تهران که روزانه هزاران مراجعه کننده دارد همواره با این نگرانی مواجه هستیم که در زمان آتش سوزی چگونه باید در بهترین و سریع ترین شکل ممکن نسبت به اطفاء حریق  و خروج بیماران، همراهان و کارکنان اقدامات لازم را انجام داد.
رئیس کمیته بحران بعثت نهاجا ادامه داد: اجرای چنین رزمایش هایی می تواند آغاز خوبی برای حرکت های ثمر بخش در حوزه ایمن سازی و آمادگی مجموعه در برابر حوادث غیر مترقبه همچون آتش سوزی باشد.

 

گفتنی است این رزمایش با حضور ستاد بحران، آتش نشانی بیمارستان بعثت و آتش نشانی منطقه 15 تهران به مدت سه روز و با آخرین تجهیزات و امکانات اطفاء حریق در سطح بیمارستان بعثت نهاجا برگزار شد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ