اخبار نیروی هوایی
امیر هادیان
1396/6/5 يكشنبه فرمانده دانشگاه شهید ستاری: آماده پاسخگویی به هرگونه تهدیدی هستیم


امیر هادیان گفت: نیروهای مسلح پر افتخار کشورمان آمادگی و توان پاسخگویی به هرگونه تهدید دشمنان را دارند.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ دوم خلبان مهدی هادیان فرمانده دانشگاه هوایی در جمع دانشجویان سال تهیه این دانشگاه گفت: امروزه دشمن بر خلاف میل باطنی خود به توانمندی های نظامی و قدرت دفاعی ایران اسلامی اذعان دارد.
وی توان و اقتدار نیروهای مسلح برگرفته از قدرت ایمان و غیرت کارکنان دانست و افزود: با تکیه بر این اصول بود که رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس در مقابل رژیم بعثی ایستادگی کرده و به پیروزی رسیدند.
فرمانده دانشگاه هوایی شهید ستاری اظهار داشت: نقش نیروی الهی هوایی در هشت سال دفاع مقدس بی بدیل، موثر و تعیین کننده بود و همواره در یادها ماندگار است.
وی با اشاره به حماسه آفرینی ها و رشادت های شهدای نیروی هوایی، دانشجویان را به پیروی از آموزه های دینی، الگوپذیری از شهدا و تلاش در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت توصیه کرد. 
امیر هادیان با تاکید بر لزوم یادگیری آموزش های هدفمند و برنامه ریزی شده  گفت: شما دانشجویان باید با کسب مهارت های تخصصی و بصیرت لازم با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان قسم خورده انقلاب و کشور مقابله کنید.
وی  در پایان خطاب به دانشجویان خاطرنشان کرد: به آینده امیدوار باشید و با توکل به عنایات خداوند متعال و با تاسی از سیره ائمه اطهار (ع) و رهنمودهای امام راحل (ره)و فرماندهی معظم کل قوا توان جسمی و روحی خود را اعتلا دهید تا برای کشورتان مفید و اثربخش باشید.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ