اخبار نیروی هوایی
حاج آقا حسنی
1396/5/18 چهارشنبه رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش: قرآن مستحکم ترین پناهگاه در مقابل تهاجم فرهنگی است


حجت الاسلام و المسلمین محمد حسنی گفت: قرآن مستحکم ترین پناهگاه برای در امان بودن از تهاجمات فرهنگی است.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام و المسلمین عباس محمد حسنی رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در همایش طرح رهپویان وحی که با حضور امیر شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش، اساتید و حافظان قرآنی شهرک شهید شجاعی در سالن 19 بهمن فرماندهی آموزشهای هوایی شهید خضرایی برگزار شد گفت: قرآن کریم ویژگی های منحصر به فردی داردکه هیچ کتاب دیگری این شاخصه را ندارد.
وی افزود: خواندن قرآن، نگاه کردن به آن، گوش دادن به این معجزه عظیم الهی و شرکت در جلسات قرآن جزو عبادات محسوب می شود و این ویژگیها صرفا متعلق به قرآن کریم است.
رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تنها راه مقابله با فتنه هایی که امروز دامنگیر جهان اسلام شده است را پناه بردان به قرآن وتدبر درآیات الهی دانست.
وی اظهار داشت: ترویج فرهنگ قرآن در جامعه، آینده درخشان را برای کشور تضمین می کند، چرا که اگر بتوانیم خانواده ها را به عنوان اصلی ترین گروه اجتماعی با قرآن مأنوس کنیم ثمرات گران بهای آن را در بدنه اجتماع خواهیم دید.         
حجت الاسلام و المسلمین محمد حسنی  گسترش فرهنگ قرآنی را عزم همگانی بویژه مسئولین دانست و گفت:  بایستی با تشکیل اتاق فکر ها و اتخاذ راهکارهای نوین جوانان و نوجوانان را با قرآن و آثار آن در زندگی آشنا کنیم.
رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، در پایان ضمن تقدیر و تشکر از فعالان،حافظان قرآنی و کلیه دست اندر کاران این همایش گفت: موفقیت های بدست آمده در حوزه های مختلف فرهنگی در نیروی هوایی مرهون برنامه ریزی های هدفمند حجت الاسلام والمسلمین چلیلی صفت رییس سابق اداره عقیدتی سیاسی نهاجا و پشتیبانی و حمایت های مخلصانه امیر شاه صفی فرمانده حزب الهی و ولایتمدار این نیرو است.
لازم به ذکر است در پایان این مراسم، از 177 نفر از حافظان قرآنی و  اساتید این کتاب آسمانی،تقدیر به عمل آمد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ