اخبار نیروی هوایی
250
1396/5/17 سه‌شنبه مسجد خاتم الانبیاء (ص) در پایگاه شکاری وحدتی دزفول افتتاح شد


با حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و فرمانده نیروی هوایی،  مسجد خاتم الانبیاء (ص) پایگاه شکاری وحدتی دزفول افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا،  حجت الاسلام و المسلمین عباس محمد حسنی رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش طی سخنانی ضمن تقدیر از امیر شاه صفی به خاطر اهتمام به  ساخت مساجد در پایگاه ها به تشریح ثواب اخروی و تاثیر دنیوی ساخت مسجد وجلب رضایت خداوند با این عمل پرداخت.
وی گفت: شهدای جنگ تحمیلی که حماسه ها آفریدند از همین مساجد برخاستند و این استحکام اعتقادی آن ها را به مرحله ی شهادت رساند.
رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، مسجد را مهم ترین پایگاه مبارزه با شیطان دانست و افزود: هرکس اهل مسجد باشد از بسیاری از شرشیاطین در امان خواهد بود و این یک نعمت است.
وی اظهار داشت: در اهمیت مسجد سازی همین بس که پیامبر مکرم اسلام (ص) اولین کاری که پس از هجرت به مدینه انجام داد ساخت مسجد بود با مسجد پایه های اسلام را مستحکم کرد و اسلام را صادر کرد.
 
 

در ابتدای این مراسم سرهنگ خرسندی  رئیس اداره مهندسی نهاجا طی گزارشی به تشریح روند ساخت مسجد خاتم الانبیاء (ص) پرداخت و گفت: این مسجد مساحتی بالغ بر 1200 متر مربع دارد و مجهز به اماکنی همچون آشپزخانه مجهز ، شبستان و سرویس های بهداشتی مناسب جهت بهره برداری نمازگزاران عزیز این پایگاه است.

وی ادامه داد:  این نهضت مسجد سازی که به دستور فرمانده نیروی هوایی ارتش از پایگاه شهید نوژه و سپس در این پایگاه شروع شده است در دیگر پایگاه های نهاجا نیز ادامه خواهد داشت.
در پایان این مراسم با اهداء لوح از دست اندرکاران ساخت این مسجد تقدیر به عمل آمد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ