اخبار نیروی هوایی
حاج آقا حسنی
1396/5/14 شنبه رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش: ما به دنبال اجرای نهضت فرهنگی در ارتش هستیم


حجت الاسلام و المسلمین محمد حسنی گفت: در راستای تاکید مقام معظم رهبری بر کار جهادی بویژه در حوزه فرهنگ، ما به دنیال اجرای نهضت فرهنگی در ارتش هستیم.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام و المسلمین عباس محمد حسنی رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش که با حضور امیر شاه صفی فرمانده این نیرو،دیگر فرماندهان و مسئولین در هتل نهاجا برگزار شد گفت: اعتقاد و عشق به ولایت جزء دین و اصول اعتقادی ما است.

 

وی با اشاره به انتصاب خود از سوی مقام معظم رهبری به عنوان رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش افزود: تایید و تعیین معظم له برای کسانی که ارزش ولایت را می فهمند با هیچ چیز قابل مقایسه نیست.

نماینده ولی فقیه در ارتش ادامه داد:نقشه راه ما در مدیریت آینده سازمان عقیدتی سیاسی، محورهای مورد تاکید فرماندهی معظم کل قوا در حکم انتصاب است و ما موظف به اجرای این فرامین هستیم.
وی اظهار داشت: ما در یک زمان پیچیده ای قرار داریم و در برابر تهدیدات منطقه ای، فرامنطقه ای و علی الخصوص تهدیدات فرهنگی به هوشیاری قابل ملاحظه ای نیاز داریم.

 

حجت الاسلام و المسلمین محمد حسنی گفت: ارتقاء بصیرت دینی و انقلابی از انتظارات و اوامر مقام عظمای ولایت است که در این خصوص نیاز به یک نهضت فرهنگی در کل ارتش داریم.

وی در پایان از زحمات و اقدامات حجت الاسلام والمسلمین رییس سابق اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی که اخیرا به عنوان جانشین سازمان عقیدتی سیاسی برگزیده شده اند تقدیر و طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین سید احمد قاضی را به سمت رییس جدید این اداره منصوب کرد.
 

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ