اخبار نیروی هوایی
250
1396/5/12 پنجشنبه باحضور جانشین پایگاه هوایی شهید دوران؛ از عوامل تئاترخیابانی دربند تجلیل شد  

 باحضور مسئولین استان فارس، از دست اندرکاران تئاترخیابانی دربند که درهفته عفاف وحجاب در بوستانهای شیراز به اجرا درآمده بود تقدیر شد
.
 به گزارش روابط عمومی نهاجا، مراسم تجلیل از دست اندرکاران تئاترخیابانی دربند باحضور امیرسرتیپ دوم خلبان علیرضاسیوندزاده جانشین پایگاه هوایی شهید دوران، سرهنگ محمدجعفردوستدار فرمانده سپاه بقیه ا...شیراز، بتول معلم مدیر ارشاد شیراز ، احمد مومنی مسئول نمایش بسیج و جمعی از مسئولین کشوری ولشکری در تالار شهید اسلامی نسب مجتمع شلمچه برگزار شد.
در این مراسم امیرسرتیپ دوم خلبان علیرضا سیوندزاده جانشین پایگاه هوایی شهیددوران درسخنانی ازتلاش و کوشش خستگی ناپذیر گروه دربند تشکر و گروه نمایش مهنا را از افتخارات پایگاه هوایی شهید دوران عنوان کرد.

 

وی تولید نمایش خیابانی دربند که با همکاری فرماندهی و عقیدتی سیاسی پایگاه شهید دوران انجام شد را گام موثری درجهت ارتقا فرهنگ عفاف و حجاب دانست
.
  همچنین بهرام میرزایی نویسنده و کارگردان این نمایش گفت : پس از 10شب اجرا ، نمایش دربندموفق شدبیش از 4000مخاطب را جذب کند که این تعداد مخاطب برای سبد تئاتر خانواده های شیرازی رکورد مناسبی به شمار می رود.
لازم به ذکر است درحاشیه این مراسم از گروه نمایش مهنا که در سالگرد شهادت سرلشکر خلبان عباس دوران اجرای ویژه ی زندگی نامه آن شهید را در زادگاه شهید دوران به روی صحنه بردند نیز تقدیر شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ