اخبار نیروی هوایی
امیر آراسته
1396/5/7 شنبه امیر آراسته: شهید صیاد شیرازی یک الگوی ماندگار است


رئیس هیئت معارف جنگ شهید صیاد شیرازی گفت: شهید صیاد علاوه بر نظامیان برای مردم عادی نیز یک الگوی تمام عیار و ماندگار است.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ ناصر آراسته رییس هیئت معارف جنگ هیئت معارف شهید صیاد شیرازی در هفتمین همایش علمی شهید صیاد شیرازی که در دانشگاه هوایی شهید ستاری برگزار شد گفت: دشمن ستیزی، خلوص و دانش نظامی این شهید والامقام  برای نظامیان الگو است.
وی افزود: برای مردم عزیز کشورمان نیز تواضع، پاکی، صداقت، ولایت مداری و پای انقلاب ماندن ایشان الگو محسوب می شود.
رئیس هیئت معارف جنگ شهید صیاد شیرازی اظهار داشت: شهادت شهید صیاد نشان داد که همانطور که آن شهید والمقام مطیع حضرت امام بود، بعد از ایشان نیز تابع محض فرمانده معظم کل قوا بود.
وی با اشاره به سالروز عملیات مرصاد بیان داشت: شهید صیاد شیرازی قهرمان بی بدیل این عملیات بود و طرح ریزی های بی نقص وی مانع از دستیابی منافقین به اهداف شوم آنها شد.
امیر آراسته گفت: شهید صیاد شیرازی با جدیت و با انگیزه به طراحی عملیات ها می پرداخت و با استکبار، کفر و نفاق سر ستیز داشت.
وی افزود: شهید صیاد شیرازی در حوزه نظامی یک نابغه و در حوزه دینی نیز یک انسان صادق، مومن بود که زندگی طیب داشت و با خلوص نیت و صداقت به شهادت رسید.   
رییس هیئت معارف جنگ شهید صیاد شیرازی در پایان، با بیان این که عزتی که ما از شهدا داریم حاصل شفاعت آن بزرگواران در دنیا است خاطرنشان کرد: تمام آبروی بنده در این دنیا به دلیل مشاور فرماندهی معظم کل قوا بودن و انتساب به شهید صیاد شیرازی به عنوان رییس هیئت معارف جنگ آن بزرگوار است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ