اخبار نیروی هوایی
1
1396/4/27 سه‌شنبه هفتمین جشنواره مالک اشتر اداره عقیدتی سیاسی نهاجا برگزار شد


هفتمین جشنواره مالک اشتر(اشراف فرماندهی)  اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش صبح امروز دوشنبه در سالن اجتماعات مسجد النبی (ص) ستاد این نیرو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام احمد جلیلی صفت رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش در این مراسم که با حضور سرهنگ قهرمانی رئیس دبیرخانه اشراف سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، مسئولین، کارکنان حوزه مرکزی و روسای عقیدتی سیاسی های برتر نهاجا برگزار شد، گفت: اشراف به این معنی است که هر کس در هر جایگاهی به زیرمجموعه، حیطه کاری و نوع مسئولیت خود اشراف داشته باشد.

 

وی افزود: لازم است هر فردی در هر موقعیتی، عمل خوب انجام داده و آن عمل خوب را هم به نحو احسن انجام دهد که نتیجه این عمل خوب در زندگی دنیوی و اخروی فرد تاثیر گذار خواهد بود.

رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا با اشاره به نقش نهاد مقدس عقیدتی سیاسی در ارتش اظهار داشت: ما باید باور و اعتقاد داشته باشیم که متولی امور دینی و فرهنگی، ارتقاء معنویت و ایجاد بصیرت دینی در ارتش هستیم  و به هدف خود ایمان داشته باشیم.
وی در پایان با تاکید بر راهبرد اداره عقیدتی سیاسی نهاجا در توجه ویژه به سربازان خاطرنشان کرد:  سربازان در جامعه تاثیرگدار هستند پس باید ضمن اشراف کامل به قرارگاه های سربازی، آن را به مثابه یک دانشگاه برای سربازان در نظر بگیریم و فنون لازم برای معنویت گرایی و ورود به جامعه را به آن ها آموزش دهیم.

 

گفتنی است سرگرد فرهی رییس دبیرخانه اشراف اداره عقیدتی سیاسی نهاجا  در ابتدای مراسم  طی گزارشی از عملکرد این دبیرخانه گفت: رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) از طرح اشراف به عنوان عامل رشد و پویایی یگان ها نام برده است که خود نشان از اهمیت این موضوع دارد.

وی افزود: جشنواره مالک اشتر  سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با هدف توسعه فرهنگ شایسته سالاری و معرفی معاونین، روسا و مدیران موفق برای الگو نمایی رشد و تعالی و تشویق به حرکت در سایر مسئولان، در سه سطح عقیدتی سیاسی های تابعه، ادارات عقیدتی سیاسی و سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار می شود.
در پایان با اهدای هدایایی از مسئولین برتر اشراف معاونت ها و عقیدتی سیاسی های تابعه تقدیر به عمل آمد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ