اخبار نیروی هوایی
1
1396/4/21 چهارشنبه برگزاری مجمع سالیانه روسای فروشگاه های تعاونی شمس


مجمع سالیانه روسای فروشگاه های زنجیره ای تعاونی شمس، صبح امروز با حضور اعضاء هیئت مدیره، مدیرعامل و کلیه روسای فروشگاه های این تعاونی در هتل نهاجا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، مرتضی صالحیان مدیر عامل فروشگاه های تعاونی شمس در این مراسم که با حضور هدایتی مدیر کل تعاونی های توزیعی وزارت تعاون و رفاه اجتماعی برگزار شد، هدف از برگزاری این مجمع را بروزرسانی اطلاعات و گزارش عملکرد روسای این فروشگاه ها عنوان کرد.
 وی دیگر هدف این گردهمایی را بحث آموزش دانست و اظهار داشت: تداوم مدیریت، صداقت و سلامت در کار اصلی ترین عامل موفقیت تعاونی شمس است.
صالحیان در ادامه به ارائه گزارش مالی شرکت در سال 1395 پرداخت و گفت: تعاونی شمس در سال 1373 با سرمایه 300 میلیون ریالی فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون با سرمایه ای بالغ بر 160 میلیارد ریال کار خود را ادامه می دهد.

 

وی با بیان این که یکی از خدماتی که در بخش فروشگاه های مواد غذایی و پروتئینی شمس ارائه می شود، عرضه کالا با حداقل 10 و حداکثر 35 درصد تخفیف است که این مورد یکی از خدمات این تعاونی به  کارکنان نهاجا و قرارگاه پدافند خاتم الانبیاء(ص) است افزود: در این بخش در سال 95 بیش از 17 میلیارد ریال به مشتریان تخفیف داده شده است.

مدیر عامل تعاونی شمس در پایان گفت: در سال گذشته240 میلیارد ریال کالاهای اساسی با اقساط بلند مدت به سهامداران این تعاونی شمس پرداخت شده است و این فروشگاه تعاونی بالغ بر 416 میلیارد ریال فروش کلی داشته است.
همچنین در ادامه امیر سرتیپ دوم جعفری رییس هیئت مدیره فروشگاه های تعاونی شمس گفت:  فروشگاه های تعاونی شمس در شرایط فعلی یکی از تعاونی های مصرف خوب و مطرح کشور است.

 

وی خدمات رسانی به کارکنان و مشتری مداری را اولویت اول تعاونی شمس عنوان کرد و افزود: بر خلاف روال تعاونی ها و فروشگاه های کشور،  سود در اولویت های بعدی فروشگاه شمس قرار دارد و ما دنبال ایجاد و ارائه تسهیلات به کارکنان هستیم.

وی در پایان خطاب به مسئولین فروشگاه های تعاونی شمس گفت: نقش شما در بهبود عملکرد شرکت تعاونی شمس نقش کلیدی و اثر گذاری است که با نظارت دقیق خود می توانید کمک شایانی به موفقیت بیش از پیش این تعاونی بکنید.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ