اخبار نیروی هوایی
1
1396/4/20 سه‌شنبه به منظور اجرای طرح مردم یاری؛ سفیران سلامت نیروی هوایی ارتش در همدان حضور یافت  

دهمین مرحله طرح مردم یاری سفیران سلامت اداره بهداشت و درمان و بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش از امروز به مدت سه روز در منطقه گل تپه از توابع استان همدان به اجرا در آمد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، دکتر قربانعلی عقیقی مسئول تیم پزشکی طرح مردم یاری سفیران سلامت نیروی هوایی ارتش در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی این نیرو گفت: در راستای ارتقاء سطح سلامت عمومی مردم مناطق محروم و تمرین کادر درمانی اداره بهداشت و درمان این نیرو در شرایط بحران، گروه پزشکی بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش با تجهیزات کامل به منطقه گل تپه همدان اعزام شدند.
وی اضافه کرد: در این طرح متخصصین چشم، گوش و حلق و بینی، ارتوپدی، جراح عمومی، رادیولوژی، دندانپزشکی، طب اورژانس، زنان و زایمان، اطفال، پوست، داخلی، مامایی و پزشک عمومی حضور دارند.
مسئول تیم پزشکی طرح مردم یاری سفیران سلامت نهاجا ادامه داد: همچنین گروه های بهداشت محیط، آزمایشگاهی، طب پیشگیری، مشاوره و روان شناس و دام پزشک این تیم را همراهی می کنند.
وی تصریح کرد: در اجرای این طرح، تجهیزات همراه تیم پزشکی شامل سامانه های متحرک، اطاق عمل سیار، اتوبوس آمبولانسی، پست امداد و بیمارستان صحرایی برای خدمت پزشکی به مراجعین پیش بینی شده بود که تا پایان اجرای این طرح در محل حضور دارند.
عقیقی گفت: همچنین داروهای نسخه شده توسط پزشکان و بسته های بهداشتی نیز به صورت رایگان در اختیار مراجعین قرار می گیرد.
وی در خصوص اجرای طرح سلامت دام نیز خاطر نشان کرد: فعالیت های طب پیشگیری برای جلوگیری از بروز بیماری دامی، سم پاشی و توزیع داروی انگل در دامداری های منطقه نیز انجام شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ