اخبار نیروی هوایی
1
1396/4/18 يكشنبه برگزاری همایش رؤسای بیمارستان ها نهاجا / از مدیران برتر تقدیر شد  

همایش روسای بیمارستان ها و درمانگاه های نهاجا از صبح روز شنبه 17 تیرماه به مدت دو روز با حضور دکتر نصوحی رییس اداره بهداشت و درمان نیروی هوایی ارتش در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ دوم دکتر نصوحی رییس اداره بهداشت، امداد و درمان نیروی هوایی ارتش، هدف از برگزاری این همایش را دستیابی به اهداف کلی و راهبردهای کلان اداره بهداشت، امداد و درمان نهاجا عنوان کرد.
وی خطاب به پرشکان و پرستاران گفت: دانش و مدیریت در نوع کار شما پزشکان و پرستاران امری ضروری است که در بالا بردن راندمان کاری نقش کلیدی و اساسی دارد.
رییس اداره بهداشت و درمان نهاجا افزود: حضور فعال مدیران بهداشت و درمان در سطوح مختلف تحت امر خود می تواند احساس مسئولیت کارکنان را افزایش داده و باعث ارتقاء روحیه آن ها شود.
وی اظهار داشت: بایستی با پایش و تجزیه و تحلیل برنامه ها و محورهای اجرایی در حیطه فعالیت های درون سازمانی، در تمامی عرصه ها، به ویژه اطلاعات و آمارهای لازم به عملکرد زیر مجموعه خود اشراف کامل داشته باشید.

 

دکتر نصوحی وظیفه مراکز درمانی و بهداشتی نهاجا را فراتر از بحث درمان دانسته و گفت: شما پزشکان و پرستاران علاوه بر مسئولیت درمان، مسئولیت بهداشت و سلامت کارکنان و خانواده های آنها را نیز بر عهده دارید که لازم است مدیران مجموعه های بهداشتی و درمانی با فرماندهان یگان ارتباط تنگاتنگی داشته باشند و از تجربیات دیگر همکاران بهره برداری لازم را انجام دهند.

وی در پایان بر حفظ آمادگی همگانی در خصوص طب رزم تأکید و تصریح کرد: مأموریت طب رزم، از وظایف عمده و حساس شما عزیزان است که بایستی با ممارست و آموزش های مکرر، شرایط بحران احتمالی را پیش بینی کرده، آمادگی لازم را در این زمینه کسب کنید، که قطعاً بدون آموزش هیچ کدام از مباحث دانش تخصصی، مدیریت و طب رزم محقق نخواهد شد.
در ابتدای این مراسم حجت الاسلام و المسلمین سید علی میرخلیلی رییس عقیدتی سیاسی اداره بهداشت و درمان نهاجا  گفت: فعالیت و زحمات پزشکان و پرستاران عزیز خدمت به خلق خداست و در محضر خداوند به ودیعه گذاشته می شود.

 

وی تحصیل علم، جهاد در راه خدا و تقوای الهی را از کارهای ارزشمند در نزد خداوند و مستحق پاداش از سوی باری تعالی عنوان کرد و افزود: دانش شما سلامتی، بهداشت و درمان را برای جامعه به ارمغان دارد که در اسلام و قرآن به آن بسیار تأکید و مورد سفارش قرار گرفته است.

حجت الاسلام میرخلیلی در پایان خود اظهار امیدواری کرد برپایی چنین همایش هایی سر منشأ خیر و برکات بوده و توجه بیشتر به مسائل رفاه بیماران را به همراه داشته باشد.
در پایان این مراسم به مدیران برتر هدایایی به رسم یاد بود اهدا شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ