اخبار نیروی هوایی
1
1396/4/17 شنبه آغاز طرح غنی سازی اوقات فراغت فرزندان کارکنان نهاجا


همزمان با فرا رسیدن فصل تابستان مراسم طرح غنی سازی اوقات فراغت فرزندان کارکنان نهاجا افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، مراسم افتتاحیه طرح غنی سازی اوقات فراغت فرزندان کارکنان نیروی هوایی ارتش با حضور امیر سرتیپ دوم خلبان شریعتی فرمانده پشتیبانی مرکز و جمعی از مسئولین و فرماندهان این نیرو در مسجد سیدالشهداء (ع) شهرک شهید شجاعی برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین سید محمد سیدیان معاون تبلیغات و روابط عمومی نهاجا در این مراسم طی سخنانی استفاده دقیق و با برنامه از اوقات فراغت را باعث ایجاد انگیزه بیشتر بین فرزندان و رشد فکری و اعتقادی هر چه بیشتر آنان  دانست.

 

وی با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان علیه مردم کشورمان بویژه جوانان و نوجوانان گفت: غنی سازی اوقات فراعت راهکاری ارزنده در راستای جلوگیری از آفات و آسیب های فرهنگی امروزی است.

معاون تبلیغات و روابط عمومی نهاجا،  ضمن تشکر از فرماندهی محترم نیروی هوایی ارتش در پشتیبانی های همه جانبه از برنامه های فرهنگی، ایجاد بستر مناسب برای غنی سازی اوقات فراغت را وظیفه همه مسئولین دانست.
حجت الاسلام سیدیان در پایان خواستار بهره گیری از تمام امکانات موجود همراه با برنامه ریزی های مذهبی ،علمی و ورزشی در قالب کلاس های آموزشی و اردو های زیارتی سیاحتی شد و بر جدیت و تلاش بیشتر در راستای رضایت خانواده های تاکید کرد.
 
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ