اخبار نیروی هوایی
حاج آقا سیدیان
1396/4/13 سه‌شنبه از سوی حجت الاسلام و المسلمین سیدیان؛ برنامه فرهنگی اردوگاه ساحلی بیشه کلا تشریح شد  

معاون تبلیغات و روابط عمومی نیروی هوایی ارتش، برنامه های فرهنگی عقیدتی  اردوهای تابستانی در اردوگاه ساحلی بیشه کلا را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد سیدیان معاون تبلیغات و روابط عمومی نیروی هوایی ارتش در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی گفت: برای کارکنان و خانواده های محترم آن ها که در تابستان به اردوگاه ساحلی بیشه کلا در استان مازندران اعزام می شوند برنامه متعدد فرهنگی تبلیغی در نظر گرفته شده است.
وی افزود: در هر دوره، محفل انس با قرآن کریم با دعوت از قاریان مطرح کشوری به همراه تقدیر از نفرات برتر قرآنی برگزار می شود.
معاون تبلیغات و روابط عمومی نهاجا ادامه داد: مسابقات فرهنگی مذهبی  اعم از خاطره نویسی، شعرخوانی، کتابخوانی و قرائت قرآن کریم هم برای فرزندان کارکنان پیش بینی شده است.
وی با بیان این که از فرزندان فعال مسجدی که به عنوان مکبر و موذن با مسجد همکاری دارند در هر دوره تقدیر می شود گفت: در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، نمایشگاه عفاف و حجاب  در این اردوگاه دایر است و ضمن تقدیر از دختران خردسال محجبه به تک تک بانوان چادر نماز اهدا می شود.
حجت الاسلام و المسلمین سیدیان ادامه داد: کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی ایرانی در راستای ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر برای عموم برگزار می شود. همچنین کارگاه های قصه های قرآنی و نمایشگاه نقاشی نیز برای کودکان در نظر گرفته شده است.
وی در پایان با بیان این که 18 دوره اردوی تابستانی برای خانواده ها در تابستان برگزار خواهد شد بیان داشت: قرائت زیارت آل یاسین و زیارت عاشور را نیز از دیگر برنامه های فرهنگی در نظر گرفته در اردوگاه ساحلی بیشه کلا است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ