اخبار نیروی هوایی
حاج آقا جلیلی صفت
1396/4/12 دوشنبه حجت الاسلام و المسلمین جلیلی صفت؛ انتصاب ریاست جدید سازمان عقیدتی سیاسی ارتش را تبریک گفت

رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا در گردهمایی روحانیون مقیم مرکز اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش  که صبح امروز در سالن اجتماعات مسجدالنبی(ص) برگزار شد طی سخنانی انتصاب حجت الاسلام و المسلمین عباس محمد حسنی رابه ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام احمدجلیلی صفت رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش در این مراسم گفت: اعتماد مجدد فرماندهی معظم کل قوا به نیروی های داخلی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش مایه دلگرمی، مباهات و افتخار است.
وی ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم ریاست سابق سازمان عقیدتی سیاسی ارتش  ادامه داد: حجت الاسلام والمسلمین محمد حسنی با توجه به سوابق و مسئولیت های محتلفی که در سطح ارتش داشته اند، قطعا اشرافیت بیشتر و کامل تری نسبت به سایرین به امور دارند، ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای ایشان، این انتصاب را به فال نیک گرفته و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، روحانیون و کارکنان اداره عقیدتی سیاسی نهاجا آماده هرنوع همکاری با ریاست محترم سازمان هستند.
 

رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: در انجام  و برنامه ریزی همه امور باید خداوند متعال را در نظر داشت و بر آن ذات مقدس تکیه و توکل کرد.

وی افزود: کارهایی که با نیت خدایی انجام می شود قطعا نتیجه مثبت و مفیدی در پی خواهد داشت، هرچند که در ظاهر چنین نباشد.
حجت الاسلام و المسلمین جلیلی صفت، خطاب به روحانیون خاطرنشان کرد: لازمه زندگی سعادتمندانه و با عزت برای همه بویژه برای ما طلبه ها عامل بودن به مبانی دینی و مذهبی و ساده زیستی است که در آن صورت در دل دیگران نفوذ کرده و منشا هدایت دیگران نیز خواهیم شد.
وی انس با قرآن را یکی از راه های سعادت و عزت عنوان کرد و بیان داشت: لازم است محور زندگی خود را قرآن قرار دهیم، چرا که سعادت دنیا و آخرت، رضای خداوند و تدبر در آیات این کلام وحی است.
رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا در پایان امکانات تبلیغی دین را در کشور مناسب دانسته و افزود: به برکت انقلاب اسلامی ایران و خون شهدا امروز امکانات مناسبی برای تبلیغ دین و شریعت فراهم شده است که باید قدردان آن باشیم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ